A+ A A-

Indië-veteranen van RI JWF

De Indië-veteranen die onder de vleugels van het Regiment vallen, zijn allemaal afkomstig van 1 en 9 Regiment Infanterie. Deze twee infanterie-regimenten, bestonden uit 11 bataljons totaal, die allen op verschillende plaatsen in voormalig Nederlands-Indië zijn ingezet. Uit 1 RI en 9 RI is uiteindelijk een paar jaar later het Regiment Infanterie Johan Willem Friso ontstaan.

Op dit moment zijn er actief contacten met een tweetal bataljons, te weten 1-1 RI (OVW-bat "Drenthe") en 1-9 RI (OVW-bat "Friesland") en worden de eerste contacten gelegd met 6-1 RI (ook wel 403-bataljon). Het Regiment verzorgt onder andere de jaarlijks terugkerende reünies voor deze bataljons.
Op korte termijn zal ook contact gelegd worden met de reüniecommissies van de overige bataljons.

Social Media

   

Laatst Online

  • bertb
  • r.j. Lesman
  • Jen Fongers

Zoeken

Gebruikers Online

We hebben 24 gasten en geen leden online

Totaal Bezoekers

Artikelen bekeken hits
289044