A+ A A-

Zij die vielen

Hieronder staan de namen en details van onze kameraden van 1 en 9 RI die vielen in Nederlands-Indië. Zij zijn in periode van 1946 tot en met 1950 gesneuveld of aan hun verwondingen bezweken. Dat zij mogen rusten in vrede en nooit zullen worden vergeten.

"Palman qui meruit ferat":

 

1-1 RI        
Soldaat OVW J.Hoving 27 feb '47 Medan (Stafcie)
Soldaat 1OVW E.Peetsma 22 jul '47 Medan (Stafcie)
Soldaat OVW H.P.Reudink 31 okt '47 Huta Baju (Stafcie)
Soldaat OVW J.Veerman 30 dec '46 Medan (Stafcie)
Soldaat OVW W.de Vos 15 jun '46 Surabia Marine Hospitaal (Stafcie)
Soldaat OVW H.Bakker 18 jan '47 Medan (Stafcie)
         
Soldaat 1OVW J.J de Boef 05 aug '47  Tandjong Balai (1e cie)
Korporaal OVW J.Euving 09 jan '48 Merek (1e cie)
Soldaat OVW J.Geugies 02 jan '47 Medan (1e cie)
Soldaat OVW W.Hessels 03 jun '46 Surabaia (1e cie)
Soldaat OVW H.van der Molen 05 aug '47  Tandjong Balai (1e cie ex-1 GRJ )
Soldaat 1OVW J.Ottens 09 jan '48 Medan/Merek (1e cie)
Soldaat OVW A.Snoek 15 jun '46 Surabaia (1e cie)
         
Soldaat OVW J.J. Heutink 08 jan '47 Medan (2e cie)
Sergeant OVW H. den Oudsten 05 jan '47 Medan (2e cie)
Soldaat 1 OVW A.W.Venema 17 jan '47 Medan (2e cie)
         
Soldaat OVW G.F.Hebbenaar 08 feb '47 Medan (3e cie)
OWI OVW J.Hogen Esch 24 jul '47 Medan Hospitaal (3e cie)
Soldaat OVW J.P.Langereis 20 apr '46 Medan /Kabandjahe (3e cie)
Korporaal OVW J.van 't Wout 15 feb '46 Medan (3e cie)
         
Soldaat OVW R.E. de Wolf 01 dec '46 Medan (4e cie)
         
Soldaat OVW T.Grasmeijer 06 feb '46 a/b M.S. Nw Amsterdam (5e cie)
         
3-1 RI        
Korporaal W.Binnema 17 okt' 48 Cheribon/Madjasie  
Kapitein inf J.Boltjes 04 dec '48 Pasir Boenjoer  
Soldaat M.Boonstra 27 aug '47 Indramaju  
Soldaat W.R.Broekema 29 sep '47 Sindang  
Soldaat J.D. de Haan 12 sep '48 Cheribon/Panjikiran-Kidoel  
Soldaat J.Hofman 23 okt '47 Cheribon (omg)  
Soldaat H.Kroezen 25 okt '47 Cheribon (omg)  
Soldaat K.J. van der Laan 02 aug '47 Batavia Militair Hospitaal  
Soldaat P.Maring 04 apr '48 Djenga  
Soldaat H. van der Meulen 13 nov '47 Ardjawinangun  
2e Luitenant S.H.Thijs 13 nov '47 Ardjawinangun  
Soldaat G.Visser 12 okt '48 Batavia  
Kapitein inf H.Wieringa 10 dec '48 Batavia  
Soldaat J.Kiewiet 16 aug '48 Cheridon (Stafcie)
         
Soldaat 1 L.Gelling 24 jul '49 te Batavia / Bekasi of Patoekangan (1e cie)
         
Soldaat R.Kiers 02 sep '47 Larangau (2e cie)
         
Sergeant  OVW H. van der Land 31 jul '47 Cheribon (3e cie)
Soldaat 1 S.Schaafstra 12 jul '49 Dawuan (3e cie)
         
Sergeant OVW  H.W Rhoen 13 nov '47 Ardjawinagum (4e cie) ex RS
Korporaal OVW S.Heemstra 24 okt '46 Batavia Militair Hospitaal (4e cie)
         
Soldaat R.Drost 15 sep '48 te Cheribon / Palimanan (Ostcie)
Sergeant1 J.Schotanus 21 jul '47 Tjieungsir / Tjibariessa (Ostcie mrpel)
         
Korporaal Iri 18 mrt '48 Cheribon (KNIL-det)
Soldaat1 Kastiman 30 nov '48 Cheribon (KNIL-det)
Sund Mlt Sld1 Samad 08 feb '49 Tjimahi (KNIL-det)
         
4-1 RI        
Soldaat D.van Beek 23 aug '47 Palembang/Sunga Ringit (Stafcie)
Kapitein inf /Kapadj H.J Daneel 27 jul '47 Palembang (Stafcie)
Sergeant Fourier J.G.Mol 04 dec '49 Kepahiang/Tjurup (Stafcie)
         
Soldaat G.Bennink 16 mei '49 Tambaklagan (Benkulen) (Acie)
Soldaat W.H.E. van der Berg 26 mrt '49 Kota Padang /Tebing Tinggi (Acie)
Soldaat J.Brand 08 jul '48 Saungnaga (Acie)
Soldaat1 M.Bruins 01 jun '49 Talangkering (Benkulen) (Acie)
Soldaat B.P.van Dun 26 mrt '48 Kertadjaja (Acie)
Korporaal J.B.Untied 26 mrt '49 Tebing tinggi (Acie)
Soldaat1 L.Visser 13 dec '48 Palembang Hospitaal (Acie)
         
Soldaat J.Eisenga 19 jan '49 Lubuk Linggau (Bcie)
Korporaal N.Forman 03 mrt '49 Palembang (Bcie)
Soldaat A.Huizinga 29 jan '49 Lubuk Linggau /Kol Toegomoeljo (Bcie)
         
Sergeant W.Bijlsma 03 jan '49 Terkul-Pagar Gunung (Ccie)
Soldaat B.Kamphuis 03 jan '49 Terkul-Pagar Gunung (Ccie)
Soldaat W.Metting 03 jan '49 Terkul-Pagar Gunung (Ccie)
Korporaal A.M.Terloo 23 feb '49 Lahat/Tjurup (Ccie)
         
Soldaat A.Stroeve 04 apr '49 4 km NW van Kepahiang (Dcie)
Soldaat A.Zoetebier 04 apr '49 4 km NW van Kepahiang (Dcie)
         
Soldaat G.Bodde 23 feb '49 Lubuk Linggau (Ostcie)
Korporaal S.van.Dijk 21 jan '49 Bungamas (Palembang ) (Ostcie)
         
5-1 RI        
Soldaat D.Brouwer 12 nov '49 Padang (Stafcie)
         
Sergeant R.Geerts 20 feb '49 Padang (Acie)
         
Korporaal A.Heida 25 feb '49 Gunung Sarik (Dcie)
Soldaat1 G.Munneke 30 dec '47 Makassar (Dcie)
Soldaat Th Nijsingh 18 jan '49 Pariaman (Dcie)
         
Korporaal J.Bolt 10 jun '49 Painan (Ostcie)
         
6-1 RI        
Majoor inf F.T.Venema 09 apr'49 Pekalongan /Denasri (Stafcie/403 BI)
         
Soldaat J.Averdijk 02 aug '49 Kampong Kanoman (Acie /403 BI )
Soldaat J.Frederiks 11 jul '49 Krojakan (Acie /403 BI )
Soldaat E.K.Pateman 19 jan '49 Pekalongan /Kesesi (Acie /403 BI )
Soldaat A.Poutsma 14 apr '49 Pekalong Beatrix Hospitaal (Acie /403 BI )
Soldaat W.van der Spoel 13 feb '49 Wanarata (Acie /403 BI )
         
Soldaat J.Koster 03 jan '49 Pekalongan Hospitaal (Bcie/ 403 BI)
         
Soldaat H.Kroes 19 feb '49 Semarang St Elisabeth Hospitaal (Dcie/403 BI)
Soldaat K.Nieuwenhuis 30 jun '49 Kundus /Dauwel (Dcie/403 BI)
Soldaat J.Wienen 30 jun '49 Kundus  (Dcie/403 BI)
         
Soldaat H.Dekker 15 jun '49 Kampong Silutung (403 BI Ostcie)
Sergeant J.M.Harmsma 10 mrt '49 Katjen (403 BI Ostcie)
Sergeant G.Lubbi 23 jan '49 Djatinggarang (403 BI Ostcie)
Soldaat D.Meijerhof 17 apr '49 Pekalogang /Sodang (403 BI Ostcie)
Soldaat H.Barmentloo 02 aug '49  Kampong Kanoman (403 BI Ostcie Pnpel)
Soldaat W.Hahn 02 aug '49  Kampong Kanoman (403 BI Ostcie Pnpel)
Soldaat R.Snijder 02 aug '49  Kampong Kanoman (403 BI Ostcie Pnpel)
Res 2e Luitenant J.W.Visser 02 aug '49  Kampong Kanoman (403 BI Ostcie Pnpel)
Korporaal O.Feenstra 02 aug '49  Kampong Kanoman (403 BI Ostcie Carpel)
Soldaat J.Jensma 02 aug '49  Kampong Kanoman (403 BI Ostcie Carpel)
Soldaat J.Root 02 aug '49  Kampong Kanoman (403 BI Ostcie Carpel)
         
1-9 RI        
Soldaat 1 OVW A. de Haan 10 juli '46 Bandung Juliana Ziekenhuis  
Soldaat OVW G. Oostenveld 10 feb'48 Padalarang a/b DT-947 20 Sqn  
Tijd Kpl OVW E. Pool 22 feb '46 Ipoh (Malakka)  
Soldaat 1 OVW J. Moeselaar 03 nov '47 Klampok (Stafcie Gnkpel)
         
Soldaat OVW H. Branders 17 apr '46 Bandung/Dajeukolot (1e cie)
Soldaat OVW L. Greidanus 20 apr '46 Bandung/Dajeukolot radiostation (1e cie)
Amb Soldaat Tkl KV F.H. Latuparissa 05 jul '46 Bandung omg Batudjadjar (1e cie) KNIL
Soldaat OVW A. Lautenbach 23 dec '46 Bandung omg Tjilampeni (1e cie)
Soldaat OVW J. Leenstra 10 mrt '48 Karangambas/Padamara (1e cie)
Sergeant OVW J. Luinstra 25 okt '47 Sukaradja (1e cie)
2e Luit Inf OVW K. Ooms 02 sep '46 Bandung omg Udjungbrung (1e cie)
Soldaat OVW M. Rekker 10 mrt '48 Karangambas/Padamara (1e cie)
Soldaat OVW D. Schilstra 02 sep '46 Bandung omg Udjungbrung (1e cie)
Korporaal OVW C. Zeijlemaker 23 dec '46 Bandung omg Tjilampeni (1e cie)
         
Soldaat OVW E. Beverdam 04 mei '46 Bandung/Kampong Tjiganitri (2e cie)
Korporaal OVW S.A. Buma 17 apr '47 Bandung/Dajeukolot (2e cie)
         
Korporaal OVW B.Attema 03 nov '47 Klampok (3e cie)
Sergeant OVW K.Breeuwsma 03 nov '47 Klampok (3e cie)
Soldaat OVW W.Kroese 05 nov '47 Banjumas Hospitaal (3e cie)
Sergeant OVW M.Schöntaler 03 nov '47 Klampok (3e cie)
Soldaat1 OVW G.Simone 17 aug '47 Banjumas (3e cie) KNIL
Soldaat OVW J.Strikwerda 27 nov '46 Bandung omg Tjilampeni (3e cie)
         
Soldaat OVW K.Machiela 28 jan '47 Bandung Julianan Ziekenhuis (4e cie)
Soldaat1 OVW H.Visser 16 nov '47 Bodjong omg Purbolinggo (4e cie)
Soldaat1 OVW K. van der Weide 19 apr '46 Bandung/Buabatu (4e cie)
Soldaat OVW A.D. van der Kleij 06 sep'46 Bandung Julianan Ziekenhuis (Ostcie)
Soldaat OVW W.Koenes 17 sep '47 Belik (Ostcie) 
Res Tlnt inf OVW  F.T.Salverde 02 okt '47 Purbolinggo (Ostcie) Pnpel
Soldaat 1 OVW S.Wind 05 sep '46 Bandung omg Udjungbrung (Ostcie) Mrpel
        (Ostcie Carrierpel) 
         
3-9 RI        
Soldaat 1 Brensch C.Bergman 13 jan '49 Tasikmalaja Kampong Seladjambe  
Soldaat J.W.Hofstede 19 feb '49 Noesaheran  
Soldaat M.H.Linneman 25 mrt '49 Cheribon  
Korporaal OVW K.Muller 20 dec '46 Batavia  
Soldaat1 A.Tuin 25 nov '47 Gempol  
Soldaat Brenhlp J.ten Veen 13 jan '49 Tasikmalaja Kampong Seladjambe  
Soldaat1 H.Verweij 15 mrt '49 Cheribon/Kuningan  
Sergeant OVW J.Vonk 28 mrt '48 Wadas  
Sergeant OVW H.J.A. van der Vegt 23 apr '49 Cheribon / Beber (Stafcie)
         
Korporaal D.Tjakkes 21 sep '48 Bambol Amak (1e cie)
Korporaal M.Tjepkema 23 jun '47 Batavia (1e cie)
Soldaat1 H.Visscher 16 okt '47 Purwakarta/Plered (1e cie)
         
Sergeant W.Pellen 29 feb '48 Pasir Carolina (2e cie)
         
Korporaal H.Bosman 28 dec'48 Cheribon /Tjiherang (3e cie)
Korporaal OVW S.Koopmans 07 dec'48 Kampong Barugbug / Tandjoengrasa (3e cie)
Korporaal OVW P. van der Meulen 11 dec'47 Batavia (3e cie)
Soldaat J.W.Schopberteld 07 nov '48 Kampong Barugbug / Tandjoengrasa (3e cie)
         
Korporaal H.P.A.J.Kampinga 30 jun '48 Kiara /Sentul (4e cie)
Sergeant M.Leloux 17 okt '47 Tjilamaja (4e cie)
         
4-9 RI        
Soldaat H.G. Hansma 26 mrt '48 Banjumas (Stafcie)
Soldaat M. Ter heide 05 jun '48 Banjumas (Stafcie)
Soldaat G. Ottens 05 aug '49 Srojo (Stafcie)
Soldaat 1 F.J.H. Render 24 mrt '49 Djedjeg (Stafcie)
Soldaat H. Scholten 05 aug '49 Srojo (Stafcie)
Soldaat 1 L. Stam 05 aug '49 Srojo (Stafcie)
         
Sergeant adm M.J.M. Op ten berg 29 sep '47 Batavia (2e cie)
Sergeant M. van Boven 24 mei '49 Klaten (2e cie)
Soldaat W. Dijkstra 23 okt '47 Batavia (2e cie)
Soldaat A.W. Kooken 24 mei '49 Klaten (2e cie)
Soldaat H.M. Raaijmakers 14 mrt '49 Semarang (2e cie)
         
Soldaat C. Borger 10 jan '49 Klaten - Kartasura (3e cie)
Soldaat 1 J. Bos 02 jan '49 Solo/Bedji (3e cie)
Soldaat J.B. Meerssman 07 jan '49 Solo  (3e cie) ex 402 BI
Soldaat B. Volbeda 02 feb '50 Batavia Militair Hospitaal (3e cie)
         
Soldaat  J.H.N. te Lintelo 23 mrt '49 Djedjeg (4e cie)
Soldaat  A.J. Nannes 23 mrt '49 Djedjeg (4e cie)
         
Soldaat A. van Dijk 21 aug '47 Batavia (Ostcie)
Soldaat Y.W. van Dijk 26 okt '48 Banjumas (Ostcie)
Korporaal A.L. Froeling 04 aug '49 Karangpandan (Ostcie)
Aooi W. de Boer 02 apr '49 Tawangmangu (Ostcie)pagnpel
Soldaat P. van der Graag 12 okt '47 Batavia Militair Hospitaal (Ostcie)pagnpel
Soldaat R. Hekstra 20 jan '49 Solo Hospitaal (Ostcie)pagnpel
         
5-9 RI        
Soldaat W. Zwiers 26 jul '49 Batavia Militair Hospitaal  
         
Soldaat J.G.H. Broeks 23 dec '48 Palembang (Acie)
Soldaat 1 J. Zonneveld 18 apr '48 Palembang (Acie)
         
Soldaat C. Huizinga 25 mrt '49 Tandjong Enim (Bcie)
         
Soldaat H. Keegstra 21 nov '49 Prabumulih (Dcie)
         
Soldaat H. Bloemhof 10 aug '48 Prabumulih (Ostcie)
Soldaat W.Oostwoud 23 mrt '49 Tandjong Karang/Gedong Tantaän (Ostcie)
         
Eur Korporaal Art P. Krikke 16 mrt '49 Kertadjaja KNIL/IVG

Social Media

   

Laatst Online

  • p.postmus@live.nl
  • Martin
  • brabant756@live.nl

Zoeken

Gebruikers Online

We hebben 15 gasten en geen leden online

Totaal Bezoekers

Artikelen bekeken hits
190217